Akreditasyonlarımız
   

GS MARKASI (GS Belgesi)

GS markası (sertifikası)  Dünya çapında bilinen ve tüketicilere güven veren bir markadır. GS Sertifikasının (Geprüfte Sicherheit) çıkış noktası ve ilk kullanım alanı Almanya olmasına rağmen, bütün Dünyada sanayicilerin (Almanya’ya ihracatı olsun ya da olmasın) ürünleri için sahip olmayı amaçladıkları bir marka haline gelmiştir. Uzman mühendisler tarafından tam teçhizatlı laboratuarlarda uygulanan detaylı güvenilirlik testleri, GS markasının müşteri tarafından tanınmasına ve itibar kazanmasına yol açmıştır.

Geprüfte Sicherheit (GS) Kalite Belgesi nasıl alınır?

Tesis, teknoloji, kalite anlayışı ve bunun gibi ön koşullar uygunsa, başvuruda bulunan organizasyon denetlenir ve ürünlerin test işlemlerine geçilir. Test işlemleri büyük bir titizlikle yapılır ve testlerden başarı ile geçen ürünler belgelendirilir.

Müşterileri için her zaman kaliteyi hedefleyen KAS Sertifikasyon GS Belgesi konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır.


GS hakkında detaylı bilgi almak için öncelikle 150 Tl ücret yatırılmalıdır.Daha sonra telefon veya mail ile bilgi alınabiliir.
All Rights Reserved (KAS International Certification)