KAS Certification Accreditations
   
   
   
   
   
       International Contacts

   United kingdom
   Mr.Kenan Altunkaynak;
   +7 340 674 730
   uk@kascert.com
Address: 28-30hall street; residence 2; PR90SE; Southport City; England

   Turkey, Istanbul City
   Mr. Sukru Demirci
   +90 506 345 2433
   sukru.demirci@kascert.com
Address:Şirinevler mah. Namık Kemal Cad.No:3 daire:3. Bahçelievler/İstanbul

   Iran, Tehran City
   Mr. Hamidreza Keivan
   +98 912 337 4877
   hamidreza.keivan@kascert.com
Address:Toloe Danesh Keyfi, Office7, No 34, Mostafavi st, Nabovat sq, Narmak/Tehran

   Germany, Stuttgard City
   Mr. Serdar Bal;
   +49 173 406 3333
   germany@kascert.com

   Italy, Palermo City
   Mrs. Simona Bongiovanni;
   +39 334 884 4833
   Italy@kascert.com

   Saudi Arabia, Riyad City
   Mrs. Ala Ekici
   +90 543 896 3382
   arabia@kascert.com

   Russia & China
   Mr. Omer Kasap
   +90 506 345 2416
   plan@kascert.com





KAS International Certification
     
KAS International Certification TURKEY
turkey@kascert.com
  KAS International Certification GERMANY
germany@kascert.com
  KAS International Certification IRAN
iran@kascert.com
 
KAS International Certification ITALY
italy@kascert.com
  KAS International Certification United Kingdom
england@kascert.com
  KAS International Certification USA
usa@kascert.com
KAS International Certification RUSSIA
russia@kascert.com
  KAS International Certification ALBANIA
albania@kascert.com
  KAS International Certification BULGARIA
bulgaria@kascert.com
KAS International Certification CHINA
china@kascert.com
  KAS International Certification EGYPT
egypt@kascert.com
  KAS International Certification FRANCE
france@kascert.com
 
KAS International Certification VIETNAM
vietnam@kascert.com
  KAS International Certification INDONESIA
indonesia@kascert.com
  KAS International Certification KOSOVO
kosovo@kascert.com
KAS International Certification JAPAN
japan@kascert.com
  KAS International Certification MOLDOVA
moldova@kascert.com
  KAS International Certification ROMANIA
romania@kascert.com
KAS International Certification MALAYSIA
malaysia@kascert.com
  KAS International Certification POLAND
poland@kascert.com
  KAS International Certification TAIWAN
taiwan@kascert.com
KAS International Certification THAILAND
thailand@kascert.com
  KAS International Certification UKRAINE
ukraine@kascert.com
     
Linkler | Sık Sorulan Sorular | Bilgi Bankası | Çerez Politikası | Gizlilik Bildirimi | Erişilebilirlik | Site Haritası

All Rights Reserved (KAS International Certification) © 2021