Akreditasyonlarımız
   
2006/95 EC LVD DİREKTİFİ EĞİTİMİ

Eğitimin Amacı:
Katılımcılara 2006/95 EC Direktifi kapsamında ilgili direktifin kapsamı genel şartları ve ürünle ilgili CE test ve belgelendirme çalışmaları hakkında temel ve örnekli eğitim verilerek bu direktif üzerine çalışacak olan personelin Ürün belgelendirmesi yapan belgelendirme kuruluşları için genel şartlar standardını uygulama örnekleri vererek tanıtmak ve bu akreditasyon üzerine çalışacak denetçilerin temel bilgilendirilmesini sağlamaktır.

Eğitimin İçeriği:
 
Kapsam ve Tarihçe
 
CE Uygunluk Değerlendirmesi
Belli Gerilim Sınırları Dahilinde Kullanılmak Üzere Tasarımlanmış Elektrikli Teçhizat İle İlgili Emniyet Hedeflerinin  
Temel Unsurları
Harmonize Standartlar
Iç üretim Kontrolü
Modüller ve Zorunlu Koşullar
Ürün Grupları
Yönetmelik Kapsamı Dışında Kalan Ürünler

Katılımcı Özellikleri:

Kuruluşların üretim, Arge Kalite kontrol departmanlarında görevlendirilecek LVD direktifi, test ve inceleme gerekliliklerini yürütebilecek nitelikte çalışanlar.

Eğitim Ücreti:
400 TL+KDV(İndirim: 2-3 kişi katılımlarda %10 ve üzeri toplu katılımlarda %15 uygulanır. Sertifikalı müşterilerimize %25 uygulanır. )

Eğitim Ücretine Dahil Olanlar:
Eğitim notları, öğle yemeği, ara ikramlar, sınav, sertifika, eğitim sonrası yazılı, sözlü soruları ücretsiz yanıtlama hizmeti.

Kayıt İçin:
Garanti Bankası Özkanlar Şubesi (Şube Kodu 754) 6299824 no’lu hesaba eğitim bedelinin yarısını eğitimden bir hafta öncesine kadar yatırmanız, dekontunuzu 0232 435 61 20  no’lu faksa veya egitim@kascert.com mailine ulaştırmanız gerekmektedir.

E-mail:
All Rights Reserved (KAS International Certification)