Akreditasyonlarımız
   

89/106/ EEC YAPI MALZEMELERİ DİREKTİFİ EĞİTİMİ

Eğitimin Amacı:
Katılımcılara 2006/95 EEC Direktifi kapsamında ilgili direktifin kapsamı genel şartları ve ürünle ilgili  CE test ve belgelendirme çalışmaları hakkında temel ve örnekli eğitim verilerek bu direktif üzerine çalışacak olan personelin  Ürün belgelendirmesi yapan belgelendirme kuruluşları için genel şartlar  standardını uygulama örnekleri vererek tanıtmak ve bu akreditasyon üzerine çalışacak denetçilerin temel bilgilendirilmesini sağlamaktır.
 
Eğitimin İçeriği:  
 
Kapsam ve Tarihçe  
 
CE Uygunluk Değerlendirmesi
 
Yapı malzemeleri ile ilgili  Uygunluk teyit Sistemleri
 
CE Belgelendirilmesinde Onaylanmış Kuruluş
 
Piyasa Gözetimi ve Denetimi
 
Teknik Dosya
 
Harmonize Standartlar
 
İç üretim Kontrolü
 
Modüller ve Zorunlu Koşullar
 
Ürün Grupları
 
Yönetmelik Kapsamı Dışında Kalan Ürünler
 
Katılımcı Özellikleri:
Kuruluşların üretim, Arge Kalite kontrol departmanlarında görevlendirilecek LVD direktifi, test ve inceleme gerekliliklerini yürütebilecek nitelikte çalışanlar.  
 
Eğitim Ücreti:400 TL+KDV(İndirim: 2-3 kişi katılımlarda %10 ve üzeri toplu katılımlarda %15 uygulanır. Sertifikalı müşterilerimize %25 indirim uygulanır.)

Eğitim Ücretine Dahil Olanlar:
Eğitim notları, öğle yemeği, ara ikramlar, sınav, sertifika, eğitim sonrası yazılı, sözlü soruları ücretsiz yanıtlama hizmeti.

Kayıt İçin:
Garanti Bankası Özkanlar Şubesi (Şube Kodu 754) 6299824 no’lu hesaba eğitim bedelinin yarısını eğitimden bir hafta öncesine kadar yatırmanız, dekontunuzu 0.232 435 61 20  no’lu faksa veya egitim@kascert.com mailine ulaştırmanız gerekmektedir.

E-mail:
All Rights Reserved (KAS International Certification)